AĞ GAVUR KARA GAVUR HEPSİ BİR GAVUR

KATARIN İslam Ülkeleri arasında ki hakça ve İslamca duruşundan İslam ülkelerindeki mazlumların yanında oluşundan ve TÜRKİYE'ye olan sevgisinden rahatsız olan ABD başta olmak üzere batılı ülkeler ve onlarla beraber hareket eden bazı İslam ülkeleri KATARA karşı bir operasyon başlattılar

8 Haziran 2017 14:35
A
a
Bu hususta Amerika Savunma Bakanlığı Pentagon'un eski yetkilisi Michael Rubin in "Ey Erdoğan KATAR'dan sana para gelmezse, ne yapacaksın? Senin için yolun sonu geldi" yakında Katar'ı halledeceğiz, bakalım o zaman ne yapacaksın? İfadeleri ile ifadelerin ardından kısa bir süre sonra KATARA operasyon başlatılması çok manidardır.

Amerika gezi olaylarinda, dolar operasyonunda, ekonomik opersyonlarda elde etmek istediğini elde edemeyince, bu ve benzeri olaylarda TÜRKİYE nin yanında yer alan KATARA operasyon başlattı ve KATAR la beraber TÜRKİYE yede ders vermek amacındadır. teröre destek vermekle suçlanan ve operasyona maruz kalan KATAR ; Türkiye'nin yanında yer almanın, Türkiye'yi desteklemenin bedelini ödüyor. Eğer TERÖRE destek veren ülke arıyorsa, Dönüp Amerikaya bakmalı. avrupaya bakmalı, PKK'ya dünyanın gözleri önünde ayan beyan Tırlarla silah taşıyan Amerika ve avrupa değilmi? IŞİD'i kuran yöneten ve bu gün rakkada bir taraftan İŞİDİ vuruyoruz diyi diğer taraftan koridor açtırıp İŞİD militanlarını tahliye eden Amerika değilmi?

Hadi Amerikaya da ambargo uygulasınlarda görelim. Mısırda terör estiren, 3 bin kişiyi kurşuna dizen, Halkın seçtiği cumhurbaşkanını darbeyle deviren KATİL SİSİ nin KATAR'ı terörle suçlaması ne kadar ınandırıcıdır. İsrail "TÜRKİYE ve KATARA BEDELİ ÖDETİLMELİ" diyordu. Kısacası Amerika talimat veriyor, emirerleri Katar'a saldırıyor.

Bu plan Türkiye'yi yanlızlaştırma projesidir. RABBİM Amerika ve onun emirerlerine fırsat vermesin İslam ülkelerini uyanışa ulaştırsın mübarek ramazan bayramına Amerikanın hezimeti Müslümanların birlik beraberlik ve zaferini görerek erişmeyi nasip etsin inşaallah Arif KOYUN
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
duyurular DUYURULAR
http://www.tarafsizim.com/harita.html
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

http://www.malatyadenizorganizasyon.com/